Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

+370 630 09966

Rašykite

[email protected]

Elektrinis "ZIGZAG" 835x500 rankšluosčių džiovintuvas juodas matinis su TWIST

426,00 €
319,50 € Nuolaida 25%
Terma

Elektrinis plieninis rankšluosčių džiovintuvas (gyvatukas) "ZIGZAG" 835x500 RAL9005 Matt su kaitinimo elementu TWIST

Kiekis
Pridėti prie pageidavimų

Aprašymas

Kaitinimo elementas gali būti sumontuotas dešinėje arba kairėje pusėje. Kaitinimo elemento laidas gali būti spiralinis su kištuku į rozetę arba su paslėpta jungtimi tiesiai į elektros tinklą. 

Terma TWIST elektrinis kaitinimo elementas, skirtas montuoti į rankšluosčių džiovintuvus, gyvatukus, vonios radiatorius uždarose šildymo sistemose. Integruotas 1,2,3,4,5 valandų laikmatis - kaitinimo elementas gali veikti dviem režimais: nuolat šildo nustatyta temperatūra arba veikia 1,2,3,4,5 valandas po laikmačio mygtuko paspaudimo. Praktiškas ir ekonomiškas pasirinkimas. Taip pat turi apsaugą nuo užšalimo - kai vandens temperatūra krenta žemiau 5-7°C, automatiškai pradeda šildyti.

Džiovintuvo spalvą, dydį, kaitinimo elemento modelį, spalvą, pajungimo pusę galima derinti pagal kliento poreikius.

Dėl platesnės informacijos, konsultacijos ir kitokios konfiguracijos, spalvų pasirinkimo, teiraukitės UAB "Tausana" salonuose Vilniuje ir Kaune, telefonu ar elektroniniu paštu.

Atsiliepimai

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.