Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

+370 630 09966

Rašykite

[email protected]

Grąžinimas

Pirkėjai turi teisę grąžinti prekę per 14 dienų nuo prekės įsigijimo momento, pristatę norimą grąžinti prekę į UAB Tausana saloną ir užpildyti grąžinimo formą. Pardavėjas per 14 dienų nuo raštiško grąžinimo formos pateikimo grąžina pirkėjui pinigus už prekę.

Kokybiška prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje (su instrukcija ir garantiniu talonu, jei jie buvo pateikti su preke). Grąžinant būtina pateikti PVM sąskaitą faktūrą, jei tokia buvo išrašyta.

Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas. Jei prekė nesukomplektuota, pardavėjas turi teisę nepriimti grąžinamos kokybiškos prekės. Kilus klausimams dėl grąžinamos prekės, prašome kreiptis į UAB Tausana telefonu +370 630 09966 arba elektroniniu paštu [email protected] arba atvykti į mūsų saloną P. Lukšio g. 19, Vilnius.

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.