Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

+370 630 09966

Rašykite

[email protected]

    Modulis funkcijų išplėtimui Icon™
    Modulis funkcijų išplėtimui Icon™
  • −34%

Modulis funkcijų išplėtimui Icon™

192,00 €
126,72 € Nuolaida 34%
088U1100
Danfoss

Išplėtimo modulis Danfoss Icon™, skirtas suteikti Icon™ valdikliui papildomas funkcijas.

Kiekis
Pridėti prie pageidavimų

Aprašymas

            Išplėtimo modulis Icon™ yra Danfoss Icon™ išmaniosios šildymo valdymo sistemos elementas. Jis skirtas suteikti Icon™ valdikliui papildomą funkcionalumą. Įdiegus šį modelį į valdiklį galima įgyvendinti šaldymo, dvivamzdės ar keturvamzdės sistemos automatizavimo, pamaišymo mazgo automatizavimo bei kitas funkcijas.

            Danfoss Icon™ - tai modulinė klimato valdymo sistema, kuri gali būti valdoma Icon™ laidiniais ir bevieliais termostatais. Papildomi moduliai suteikia galimybę valdyti sistemą išmanuoju telefonu bei įgyvendinti papildomas funkcijas, tokias kaip šaldymas, dvivamzdės, trivamzdės ar keturvamzdės sistemos automatikos valdymas.

--Gamintojo instrukcija--

--Eiti į gamintojo svetainę--

 

 

 

 
 

Taip pat laukiame ir mūsų TAUSANA salonuose Vilniuje ir Kaune, kur galėsite gyvai apžiūrėti ir išbandyti šildymo valdymo sprendimus. Pakonsultuosime jus ir parinksime sistemą pagal individualius poreikius.

 

 

Atsiliepimai

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Grindų jutiklis Icon™

49,80 € 37,35 € −25%

Grindų jutiklis Danfoss Icon™, skirtas naudoti su visais  Icon™ termostatais, turinčiais galimybę prijungti grindų jutiklį.

Retransliatorius Icon™

250,87 € 175,61 € −30%

            Signalo retransliatorius Danfoss Icon™ yra skirtas bevielio signalo sustiprinimui tarp bevielių Icon™ termostatų ir Icon™ radijo ryšio modulio.

Termostatas Sensus LCD

66,00 € 56,10 € −15%

Modernaus dizaino kambario termostatas su programavimo funkcija, baltas, potinkinis. Valdomas per liečiama valdymo juostą termostato apačioje. 

 

 

Bevielis termostatas TECH EU-R-8b PLUS

77,40 € 65,79 € −15%

Bevielis kambario termostatas su drėgmės jutikliu TECH EU-R-8b PLUS skirtas naudoti su TECH EU-L-4 ir TECH EU-L-X šildymo valdikliu.  

Termostatas DEVIreg Touch

212,50 €

Išmanusis elektroninis termostatas su laikmačiu bei patalpos ir grindų temperatūros jutikliais. Skirtas reguliuoti patalpos ir grindų temperatūrą.

Modulis radijo ryšiui Icon™

187,00 € 119,68 € −36%

Radijo ryšio modulis Danfoss Icon™, skirtas susieti Icon™ valdiklį bevieliais  Icon™ termostatais.