Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

+370 630 09966

Rašykite

[email protected]

    Modulis radijo ryšiui Icon™
  • −36%

Modulis radijo ryšiui Icon™

187,00 €
119,68 € Nuolaida 36%
088U1103
Danfoss

Radijo ryšio modulis Danfoss Icon™, skirtas susieti Icon™ valdiklį bevieliais  Icon™ termostatais.

Kiekis
Pridėti prie pageidavimų

Aprašymas

            Radijo ryšio modulis Icon™ yra Danfoss Icon™ išmaniosios šildymo valdymo sistemos elementas. Jis skirtas susieti Icon™ valdiklį bevieliais  Icon™ termostatais. Šis sprendimas puikiai tinka patalpose, kur nėra galimybės prevesti termostatams kabelių.

            Danfoss Icon™ - tai modulinė klimato valdymo sistema, kuri gali būti valdoma Icon™ laidiniais ir bevieliais termostatais. Papildomi moduliai suteikia galimybę valdyti sistemą išmanuoju telefonu bei įgyvendinti papildomas funkcijas, tokias kaip šaldymas, dvivamzdės ar keturvamzdės sistemos automatikos valdymas.

--Eiti į gamintojo svetainę--

 

 

 

 
 

Taip pat laukiame ir mūsų TAUSANA salonuose Vilniuje ir Kaune, kur galėsite gyvai apžiūrėti ir išbandyti šildymo valdymo sprendimus. Pakonsultuosime jus ir parinksime sistemą pagal individualius poreikius.

 

 

Charakteristikos

Pristatymas
Pristatymas – 2 d. d. iki 2 - 3 savaičių jeigu nėra sandėlyje
Atsiliepimai

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Grindų jutiklis Icon™

49,80 € 37,35 € −25%

Grindų jutiklis Danfoss Icon™, skirtas naudoti su visais  Icon™ termostatais, turinčiais galimybę prijungti grindų jutiklį.

Modulis aplikacijai Icon™

228,00 € 182,40 € −20%

Aplikacijos modulis Danfoss Icon™, skirtas susieti Icon™ valdiklį su išmaniojo iOS/Android įrenginio Danfoss aplikacija.

Termostatas Danfoss ECtemp Next Plus

136,00 € 108,80 € −20%

 Programuojamas termostatas Danfoss ECtemp Next Plus skirtas valdyti kambario bei grindų temperatūras.  16A termostato relė leidžia valdyti el. šildymo kilimėlius bei kitus didesnio galingumo prietaisus.