Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

+370 630 09966

Rašykite

[email protected]

    Valdiklis - kontaktų dėžutė SENSUS WCB230
    Valdiklis - kontaktų dėžutė SENSUS WCB230
  • -18,00 €

Valdiklis - kontaktų dėžutė SENSUS WCB230

95,00 €
77,00 € Nuolaida 18,00 €
WCB230
Sensus

Valdiklis - kontaktinė dėžutė  WCB230 skirta valdyti šiltas grindis ir radiatorius pagal kambario termostatų siunčiamus signalus. 

Kiekis
Pridėti prie pageidavimų

Aprašymas

Prie Dėžutės jungiama iki 8 kambario termostatų ir iki 40 termopavarų. Turi dvi reles siurbliui ir katilui valdyti. Idealus ir pigus variantas, kai reikia pagal kambario temperatūrą, valdyti ne tik grindis ar radiatorius, bet ir siurblį ir katilą ar vieną iš jų. Kontaktų dėžutė turi katilo ir siurblio rėlių įjungimo užlaikymą - padeda apsaugoti siurblius ir katilus nuo priverstinio darbo, kol pavaros dar neatsidarę, didina ekonomiškumą.

Charakteristikos

Tipas
Elektrinis
Pristatymas
Sandėlyje
Įtampa
230V
Garantija
2 metai
Atsiliepimai

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Universali terminė pavara Sensus uni NC

26,00 € 17,00 € -9,00 €

Terminės pavaros skirtos montuoti ant reguliuojamų kolektorių ir ventilių. užsakant internetu komentare parašykite kolektoriaus pavadinimą, kad parinkti reikiama adaptėrį. Jeigu nežinote kolektoriaus gamintojo, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime išsirinkti terminę pavarą tinkančia jūsų turimam kolektoriui. 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.