Krepšelis
Susisiekite

Skambinkite

+370 630 09966

Rašykite

[email protected]

    Fan Coil WI-FI termostatas SENSUS FC1
    Fan Coil WI-FI termostatas SENSUS FC1
  • -15,00 €

Fan Coil termostatas SENSUS FC1

95,00 €
80,00 € Nuolaida 15,00 €
FCTWW1
Sensus

Modernaus dizaino Fan Coil Wi-fi termostatas su programavimo funkcija, bei valdymu telefonu

Kiekis
Pridėti prie pageidavimų

Aprašymas

            Termostatas SENSUS FC1 Wi-Fi skirtas reguliuoti kambario temperatūrą. Įrenginys turi galimybę valdyti patalpos šildymą, vėsinimą ir ventiliatoriaus greitį. Perjungimas tarp šildymo ir vėsinimo galimas rankiniu arba automatiniu būdu. Ventiliatorius reguliuojamas rankiniu (1, 2 ar 3 greitis) arba automatiniu būdu. Automatiniame režime jo greitis kinta pagal šildymo/vėsinimo poreikį.

SENSUS FC1 Wi-Fi termostatą galima naudoti šildomoms/vėsinamom grindims, luboms ir ventiliatorinių konvektorių valdymui. 

Termostatas valdomas liečiamu LED ekranu, bei nuotoliniu būdu per telefoną 

Charakteristikos

Pristatymas
2 d. d. iki 3 - 4 savaičių jeigu nėra sandėlyje
Atsiliepimai

Kitos prekės toje pačioje kategorijoje

Universali terminė pavara Sensus uni NC

26,00 € 17,00 € -9,00 €

Terminės pavaros skirtos montuoti ant reguliuojamų kolektorių ir ventilių. užsakant internetu komentare parašykite kolektoriaus pavadinimą, kad parinkti reikiama adaptėrį. Jeigu nežinote kolektoriaus gamintojo, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime išsirinkti terminę pavarą tinkančia jūsų turimam kolektoriui. 

Kad galėtume kokybiškai teikti paslaugas Jums, mes naudojame slapukus (cookie), kurie yra išsaugomi Jūsų kompiuteryje. Paspausdami SUTINKU, Jūs patvirtinate, kad esate informuotas apie slapukų naudojimą mūsų tinklalapyje. Atjungti slapukus Jūs galite savo naršyklės nustatymuose.